TrendaLelke

Itt vagy most:Home \ PROGRAM \ Programok június első hetében
31
2015 máj.

 

A gyermeknapi zsongás után sportos hétnek nézünk elébe jövő héten, de nem maradunk tűsarkú és kulturális esemény nélkül sem. Címszavakban: Lovas nap és fogathajtó verseny, sportág- és hangszerválasztó, félmaraton, csodás tavaszi pillanatok. Ne maradj le:

 


Kult

Tavaszi pillanatok

A Montázsmagazin és a Toll és Ecset Alapítvány pályázatot írt ki egy tavaszi témájú kép készítésére amatőr festők, képzőművészek részére. A 68 beérkezett pályamunka közül a szakmai zsűri választása alapján 20 festményt mutatnak be az Artesia Galéria és Műhelyben.

Mikor: Megnyitó június 02-án, kedden, 17:30 órakor; A kiállítás megtekinthető 2015. június 01 - 06. között hétköznap 12:00-16:00 óra vagy szombaton 9:00-12:00 óra között.

Hol:  Artesia Galéria és Műhely, Kecskemét, a Kisfaludy u. 2.Tavaszi pillanatok kiállítás az Artesiában

 

V. Kecskeméti Nagy Sportágválasztó és II. Hangszerválasztó Civil Nap

Mi köze van a streetballnak a gyógynövényekhez? Hogy jön össze a strandfoci és a hagyományőrzés? És egyáltalán mit keres a strandröpi egy dob mellett? Több mint 40 sportág vár kipróbálásra, de találkozhatsz városunk bajnokaival, sőt együtt is sportolhatsz velük. Hangszeren játszanál? Kipróbálnád? Vagy éppen váltani szeretnél? Segítőid városunk kiváló zenészei lesznek.Szombaton strandröpi, strandfoci, streetball verseny. Tombola 2 napon át!

Hol: Benkó Zoltán Szabadidő Központ

Mikor: 2015. június 5-6. pénteken és szombaton 9.00-17.00

 

Sportágválasztó és Hangszerválasztó Kecskemét 2015

 

Lovas nemzet

Tiszakécskei Lovasnap és Fogathajtó Verseny

Póni- és nagy kettesfogatok hajtása, csikósbemutató, népzene, néptánc, pónifogatok ügyességi verseny, kécskei hajtók fogatkarusszele, polgármesterek és alpolgármesterek fogathajtása, Groovehouse és Nagy Feró koncert, lovas polgárőröl szintfelmérő versenye, ugrólovas bemutató, Bács-Kiskun megyei hagyományőrző tűzoltó verseny Több infó

Mikor: 2015. június 6-7.

Hol:  Tiszakécske, Lovaspálya

 

Lovas napok Tiszakécskén 2015.Nyúlcipő

Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő félmaraton

Futni jó! Szép környezetben pedig még inkább. Tiszakécske fürdőzők mellett most a futókat is várja: Rajtidőpontok - versenytávok: 10:00 -7 km, 14 km és 21 km Több infó

Mikor: 2015. június 7. vasárnap

Hol: Móricz Zsigmond Általános Iskola és Gimnázium, 6060 Tiszakécske, Erkel fasor 10. (versenyközpont)


Tisza-parti félmaraton 2015

 

 

 

 

 

Utoljára frissítve: péntek, 05 június 2015 10:38
Értékelés:
(1 szavazat)
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Partnereink

Kapcsolat

  • Trendalelke.hu Blogmagazin
  • +36302434449